Úvod » Akce; Výprodej; Rozbaleno; » PH-SP3 - Přijímač do zásuvky
Bezdrátová spínací jednotka – do zásuvky. Na základě přijatých informací od PH-BSP slouží pro spínání el. topných zařízení.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Citlivost | <-95 dBm |
| Dosah | až 200 m |
| Výstup | relé, max.16A/250VAC |
| Stupeň krytí | IP 20 |
| Pracovní teplota | 0°C až +50°C |
| Rozměry (DxŠxH) | 130 mm x 57 mm x 78 mm |