Úvod » Regulační technika » Termostaty » AKCE R3V - Regulátor tří/čtyřcestných ventilů
Podle zvoleného druhu módu) regulace je možné, nastavením konstant, přizpůsobit regulaci danému systému.
Uplatnění nalezne například v následujících systémech
- jedno a více okruhové systémy radiátory, podlahové topení)
- pro vybíjení akumulační nádoby
- pro kotle na tuhá paliva regulace s ohledem na teplotu zpátečky)
- kde, zdroj tepla neumožňuje regulaci podle venkovní teploty ekvitermní regulace).
NOVÁ VERZE 10.02: V PRODEJI OD 1.5.2011
VYLEPŠENÁ VERZE Z HLEDISKA UŽIVATELSKÉHO NASTAVENÍ!
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení |
zdroj 5V/DC, 500mA AD05, AD05-DIN |
| I max | 5 A |
| Počet nastavitelných teplot | 6 na den |
| Min. programovací čas | 10 min. |
| Rozsah nastavit. teplot | +2°C až +99°C |
| Nastavení teplot | po 0,5°C |
| Min.indikační skok | 0,1°C |
| Přesnost měření | ±0,5°C |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Max.počet teplotních čidel | 4 |
| Možnost vzdáleného ovládání | ano |
| Pracovní teplota | 0°C až +40°C |