Úvod » Regulační technika » Termostaty » SESTAVA 3x PT710 + PH-BP1-P9
Cenově zvýhodněná sestava 3 ks BPT 710 + přijímač PH-BP1-P9
BPT710 je schopný ovládat až 9 spínacích prvků (přijímačů). Prvky spíná postupně, a tím zabraňuje proudovým nárazům v síti. Dosah v zástavbě je min. 35 m - podle použitého přijímače.
Kompatibilní s přijímači BPT001, BPT002, BPT003.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 2 x1,5V AAA alkal. baterie (nejsou součástí balení) |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Vf výkon | < 10 mW |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Hystereze | 0.2°C |
| Počet teplotních změn | na každý den 6 teplotních změn |
| Minimální program. čas | 10 minut |
| Rozsah nastavitelných teplot | po 0.5°C |
| Nastavení teplot | 5 až 39°C (protizámrazová 3°C) |
| Minimální indikační skok | 0.1°C |
| Přesnost měření | ± 0.5°C |
| Životnost baterií | topná sezóna |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0°C až +40°C |
9-ti kanálový přijímač PH-BP1-P9 ve spojení s vysílači PH-BP1-V slouží k bezdrátové regulaci jednotlivých místností (zónová regulace) v systému s podlahovým vytápěním. Celý komplet je možné zařadit do systému PocketHome® a ovládat všechny zóny z jednoho místa pomocí centrální jednotky a nebo přes PC. V tom případě je nutné nejdříve provést aktivaci vysílačů PH-BP1-V do centrální jednotky. V objektech, kde není požadavkem centrální ovládání, může sestava pracovat i autonomně bez centrální jednotky.
Hlavní funkcí přijímače je ovládání termo-ventilů rozdělovače podle příjmu požadavků od odpovídajících vysílačů. Přijímač je schopen přijímat signály od max. 9-ti vysílačů.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napájení | 5 V/DC ,max.900 mA (AD05, AD05-DIN) | ||||||||||||
| Frekvence | 433,92 MHz | ||||||||||||
| Dosah | 300 m (na volné ploše), 35 m (v zástavbě) | ||||||||||||
| Citlivost | < -102 dBm | ||||||||||||
| Počet výstupních kanálů | 9+1(bezpotenciální kontakty) | ||||||||||||
| Max.spínaný proud | 16 A | ||||||||||||
| Spínací prvek | relé | ||||||||||||
| Stupeň krytí | IP20 | ||||||||||||
| Pracovní teplota | 0°C až +40°C | ||||||||||||