Úvod » Akce; Výprodej; Rozbaleno; » Výprodej » PH-BSP - Bezdrátová řídicí jednotka (Výprodej)
je primárně navržena pro regulaci el.topení v rámci jedné místnosti. Řídicí jednotka zde plní funkci bezdrátového prostorového termostatu. Podle teploty v referenční místnosti, kde je umístěna, ovládá zdroj tepla (např. topný panel) a reguluje celou topnou soustavu podle nastaveného programu.
PH-BSP spíná prvky postupně (cca po 1s), zabraňuje se tak proudovým nárazům v síti!
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 2 x 1,5 V alkalické typ AA |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Dosah | až 200 m podle typu přijímače |
| Počet nastavitelných teplot | 6 různých teplot na den |
| Hystereze | 0,1°C až 1,5°C |
| Min. programovací čas | 10 min. |
| Rozsah nastavit. teplot | +2°C až +39°C |
| Nastavení teplot | po 0,5°C |
| Min.indikační skok | 0,1°C |
| Přesnost měření | ±0,5°C |
| Životnost baterií | 1 až 3 roky podle typu použité baterie |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0°C až +40°C |