Úvod » Dům, zahrada, hobbi » Zvonky » BZ912 - Bezdrátový zvonek
Možnost výběru ze tří typů SIRÉN.
Soustava : 1xpřijímač a 1xvysílač
Díky hlasitosti a velkému dosahu je vhodný pro PRŮMYSLOVÉ HALY, DÍLNY a také pro lidi se sluchovým postižením!
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Příjimač | |
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Spotřeba | 1,5 V A |
| Dosah | až 300 m |
| Citlivost | < -102 dBm |
| Hlasitost | > 90 dB |
| Pracovní teplota | 0°C až 50°C |
| Vysílač | |
| Napájení | 1 x 3V, typ CR2430 |
| Vf výkon | < 10 mW |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Stupeň krytí | IP 65 |
| Životnost baterie | až 5 let |
| Pracovní teplota | -20°C až +50°C |